Komfort w niskiej cenie

          Dworek w Płoni to nowo wybudowany, komfortowy, wpisujący się w architekturę Pomorza Zachodniego obiekt w urokliwej, spokojnej dzielnicy Szczecina na obrzeżach Puszczy Bukowej. Dworek w Płoni zapewnia swoim Gościom wygodne, pełne spokoju warunki noclegu i wypoczynku. Nowoczesne, przytulne i estetycznie urządzone wnętrza z ogrzewaniem podłogowym oraz roletami zewnętrznymi i wewnętrznymi umilą Państwu pobyt gwarantując poczucie komfortu i relaksu.
          Gość zatrzymujący się w Dworku w Płoni ma do dyspozycji w pokojach wygodne łóżka, stolik z krzesłami, kącik kawowy z czajnikiem i serwisem kawowym oraz lodówkę. Pokoje posiadają łazienkę z prysznicem i wc oraz kompletem ręczników na wyposażeniu. Goście w pełni mogą korzystać z 32’’ TV LCD oraz całodobowego Internetu .
Udostępniamy także pomieszczenie kuchenne ze stolikami, w którym można samodzielnie przygotować sobie szybki posiłek. Zapewniamy bezpieczeństwo i całodobowy monitoring profesjonalnej firmy JUWENTUS. W cenie noclegu oferujemy zamknięty, monitorowany parking .
          Dworek w Płoni to świetne miejsce dla osób oddelegowanych do pracy oraz w podróży służbowej – poszukujących komfortowo usytuowanego noclegu w spokojnym miejscu, z dala od zgiełku miejskiego ,w którym będzie można wypocząć po całym dniu pracy. To także doskonałe miejsce noclegowe dla uczestników wycieczek, konferencji, targów i spotkań biznesowych.
          Dla firm poszukujących lokalizacji na organizację konferencji, eventów, spotkań biznesowych i szkoleń obiekt Dworek w Płoni dysponuje profesjonalną multimedialną salą konferencyjno -szkoleniową . Chwile relaksu po trudach konferencji i szkoleń zapewnią wyposażone w telewizor i telewizję satelitarną Bar & Kawiarnia.
         
          Serdecznie zapraszamy – zapewniamy komfort w niskiej cenie

          Przyjmujemy Gości zarówno na jedną noc jak i dłuższy pobyt. Istnieje możliwość wynajmu całego obiektu. Doba hotelowa trwa od godz. 14: 00 do godziny 11:00.Przyjmujemy płatności kartą płatniczą.

          W okolicy czekają liczne atrakcje:
     – agroturystyka w Jezierzycach, stawy rybne z możliwością łowienia, pikniki;
     – jezioro Cysterskie – grillowanie, możliwe spływy kajakowe i inne imprezy;
     – Park Binowo – golf, stadnina koni;
     – miasto Stargard oraz olbrzymie jezioro Miedwie – na terenie wiele ciekawych imprez: sporty wodne, gry i zabawy, siłownia napowietrzna, kawiarenki itp.
     – Puszcza Bukowa – ścieżki rowerowe, trekkingowe, nordic walking, grzyby, jagody.
Blisko znajdują się również centra handlowe, galerie, restauracje, urzędy, banki itd.
Do Dworku w Płoni można dojechać autobusami Komunikacji Miejskiej linii 79, 72. Można łatwo dotrzeć do centrum Szczecina.

          Gwarantujemy udany pobyt i miły wypoczynek. Serdecznie zapraszamy!

Atrakcje w okolicy homepage_content_h1_mark

Spokojna okolica i ekskluzywne wnętrza Dworku w Płoni sprzyjać będą rodzinnemu, jak i samotnemu wypoczynkowi oraz spokojnym negocjacjom biznesowym. Dworek w Płoni jest miejscem, gdzie tradycyjny komfortowy styl przeplata się z nowoczesnością wyposażenia i infrastruktury. Lokalizacja z dala od zgiełku miejskiego gwarantuje świeże powietrze, śpiew ptaków, szum pobliskiego drzewostanu Puszczy Bukowej.

Do niewątpliwych atrakcji okolicy należą:

  • Puszcza Bukowa wraz z licznymi ścieżkami rowerowymi , trekkingowymi, nordic walking 
  • Jezioro Szmaragdowe – sztuczne jezioro położone na osiedlu Szczecina – Zdrojach, na obszarze Parku Krajobrazowego Puszcza Bukowa.
  • Polana Widok (widoczny schron oraz punkt widokowy) wzgórze Widok – sztuczne wywyższenie terenu o wys. 55 m n.p.m., położone na północny zachód od Jeziora Szmaragdowego, Na skraju wzgórza zlokalizowany jest punkt widokowy zwany „Okiem na Szczecin”, a okolica została zagospodarowana turystycznie (wiaty, ławeczki, miejsca na ogniska).
  • Wzgórza Czanowskie – grupa wzgórz o maks. wys. 94 m n.p.m położonych 300-400 m na płn.-zach. od Jez. Szmaragdowego. Podcięte od zachodu prawie pionowym kilkudziesięciometrowym urwiskiem dawnego wyrobiska kopalni kredy. Panoramy w kierunku lewobrzeżnego Szczecina.
  • Park Binowo – w malowniczym otoczeniu Puszczy Bukowej znajdują się: 9-dołkowe pole treningowe, 18-dołkowe pole mistrzowskie, tereny do ćwiczeń– driving range i putting green oraz budynek klubowy z restauracją golf, stadnina koni.
  • Ogród dendrologiczny w Glinnej – arboretum znajdujące się w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfińskim, w gminie Stare Czarnowo. Zlokalizowane jest na skraju Puszczy Bukowej.
  • Ogród dendrologiczny w Przelewicach -Ogród Dendrologiczny w Przelewicach powstał jako prywatna kolekcja miłośnika drzew i krzewów, który wierzył, że ludzie są na Ziemi po to, żeby kierować przyrodą, nadawać sens jej istnieniu.
  • Olbrzymie jezioro Miedwie, nad którym można czynnie wypoczywać od strony Stargardu Szczecińskiego korzystając z wielu ciekawych imprez w gminie Kobylanka: sportów wodnych, gier i zabaw, siłowni napowietrznej, gdzie można odwiedzić okoliczne kawiarenki nad gminnym molem lub od strony zacisznej wioski Żelewo oddając się połowom ryb zwiedzając przy okazji po drodze zabytkowy Kościół w Kołbaczu

 

  • Agroturystyka i wypoczynek nad Stawami Jezierzyc – czynny wypoczynek i relaks na łonie natury w okolicach stawów w dolinie Płoni ( fishing and relaxing)
  • Niedalekie wycieczki szlakiem Grodów Zachodniego Pomorza – zwiedzanie zabytków Szczecina i Stargardu Szczecińskiego